C2220C206K5RLCAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C2220C206K5RLCAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C2220C206K5RLCAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C2220C206K5RLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2220C206K5RLCAUTO
Opis
X7R WITH KONNEKT TECHNOLOGY 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2220C206K5RLCAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,205" (5,20mm)