C2220C202KHGLCAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C2220C202KHGLCAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C2220C202KHGLCAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C2220C202KHGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C2220C202KHGLCAUTO
Opis
CAP CER 2000PF 3KV C0G/NP0 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2000 pF ±10% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2220C202KHGLCAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu), wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,217" (5,50mm)