C2220C145K5GLCAUTO7810 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1.4 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2220C145K5GLCAUTO7810
Numer produktu DigiKey
399-C2220C145K5GLCAUTO7810TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2220C145K5GLCAUTO7810
Opis
CAP 1.4UF 50V C0G 2220 LOW LOSS
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,226" (5,75mm)