C2220C104MCR2C7186
Numer produktu DigiKey
399-C2220C104MCR2C7186TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2220C104MCR2C7186
Opis
CAP CER 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C2220C104MCR2C7186 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu), wysokie napięcie
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,197" (6,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,217" (5,50mm)