C2220C104KDRAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 5 436
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.1 µF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2220C104KDRAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C2220C104KDRAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2220C104KDRAC7210
Opis
CAP CER 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C2220C104KDRAC7210 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)