C20ALGR5680AASK jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
68 µF Kondensatory warstwowe 640V 1400V (1,4kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
399-18473-ND
399-18473-ND
C20ALGR5680AASK
Numer produktu producenta
C20ALGR5680AASK
Opis
CAP FILM 68UF 10% 1.4KVDC RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C20ALGR5680AASK Modele
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Prod.
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,953" (75,00mm)
Status części
Nieaktualne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
9,803" (249,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,378" (35,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
640V
Zastosowania
Korekcja współczynnika mocy (PFC); komutacja; EMI, tłumienie interferencji radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
1400V (1,4kV)
Funkcje
Długa żywotność
Materiał dielektryczny
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1.6 mOhms