C1825X332JFGALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
3300 pF ±5% 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1825 (4564 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1825X332JFGALTU
Numer produktu DigiKey
399-C1825X332JFGALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1825X332JFGALTU
Opis
CAP CER 1825 FT
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1825X332JFGALTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,252" (4,60mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)