C1825C561FHGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1825C561FHGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1825C561FHGACAUTO
Opis
CAP CER 1825
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 pF ±1% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1825 (4564 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1825C561FHGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)