C1825C225M5UACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1825C225M5UACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1825C225M5UACTU
Opis
CAP CER 1825
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne Z5U 1825 (4564 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1825C225M5UACTU Modele
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,065" (1,65mm)