C1825C105M5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1825C105M5RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1825C105M5RACAUTO
Opis
CAP CER 1825
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1825 (4564 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1825C105M5RACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Obudowa / skrzynia
1825 (4564 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)