C1812X684K1RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1812X684K1RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812X684K1RACTU
Opis
CAP CER 1812 FT
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.68 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1812X684K1RACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,065" (1,65mm)