C1812X665K1RLCAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1812X665K1RLCAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812X665K1RLCAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812X665K1RLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812X665K1RLCAUTO
Opis
CAP CER 6.6UF 100V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.6 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1812X665K1RLCAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL) (skumulowana), zakończenie miękkie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,169" (4,30mm)