C1812X563K8JACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.056 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne U2J 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C1812X563K8JACAUTO
Numer produktu DigiKey
C1812X563K8JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812X563K8JACAUTO
Opis
CAP CER 0.056UF 10V U2J 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1812X563K8JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)