C1812X473G3JACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.047 µF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne U2J 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C1812X473G3JACAUTO
Numer produktu DigiKey
C1812X473G3JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812X473G3JACAUTO
Opis
CAP CER 0.047UF 25V U2J 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812X473G3JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie, niski współczynnik rozproszenia
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)