C1812X224J5GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1812X224J5GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812X224J5GACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812X224J5GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812X224J5GACAUTO
Opis
CAP CER 0.22UF 50V C0G/NP0 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1812X224J5GACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)