C1812X104J2GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1812X104J2GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812X104J2GACAUTO
Opis
CAP CER 1812 FT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1812X104J2GACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)