C1812V333KBRACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1812V333KBRACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812V333KBRACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812V333KBRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812V333KBRACTU
Opis
CAP CER 0.033UF 630V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1812V333KBRACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), wysokie napięcie, ArcShield™
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)