C1812T103J1GALTU
Numer produktu DigiKey
399-C1812T103J1GALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812T103J1GALTU
Opis
CAP CER 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1812T103J1GALTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
COTS
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,061" (1,55mm)