Produkt C1812N104K5XSL7189 jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 1 241
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 600
W magazynie: 88
W magazynie: 923
W magazynie: 627
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)