C1812C944J5JLC7810
Numer produktu DigiKey
399-C1812C944J5JLC7810TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812C944J5JLC7810
Opis
CAP CER 1812 KONNEKT
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.94 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1812C944J5JLC7810 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,138" (4,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,138" (3,50mm)