C1812C683JAGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1812C683JAGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812C683JAGACAUTO
Opis
CAP CER 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1812C683JAGACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)