C1812C542KFGLCAUTO7210
Numer produktu DigiKey
399-C1812C542KFGLCAUTO7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812C542KFGLCAUTO7210
Opis
CAP 5.4NF 1500V C0G 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5400 pF ±10% 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,217" (5,50mm)