C1812C333JCTACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1812C333JCTACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812C333JCTACAUTO
Opis
CAP CER 0.033UF 500V X8G 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X8G 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812C333JCTACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)