C1812C302KGGLCAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1812C302KGGLCAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812C302KGGLCAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812C302KGGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812C302KGGLCAUTO
Opis
CAP CER 3000PF 2KV C0G/NP0 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3000 pF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812C302KGGLCAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu), wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,217" (5,50mm)