C1812C224K5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1812C224K5RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812C224K5RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812C224K5RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812C224K5RACAUTO
Opis
CAP CER 0.22UF 50V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1812C224K5RACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)