C1812C224K1RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1812C224K1RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812C224K1RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812C224K1RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812C224K1RACAUTO
Opis
CAP CER 0.22UF 100V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812C224K1RACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)