C1812C223JAGACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1812C223JAGACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812C223JAGACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812C223JAGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812C223JAGACTU
Opis
CAP CER 0.022UF 250V C0GNP0 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812C223JAGACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)