C1812C204KDRLCAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1812C204KDRLCAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812C204KDRLCAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812C204KDRLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812C204KDRLCAUTO
Opis
CAP CER 0.2UF 1KV X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.2 µF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1812C204KDRLCAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu), wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,150" (3,80mm)