C1812C204KAGLCAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1812C204KAGLCAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812C204KAGLCAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812C204KAGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812C204KAGLCAUTO
Opis
CAP CER 0.2UF 250V C0G/NP0 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.2 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812C204KAGLCAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu)
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,177" (4,50mm)