C1812C153J1GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1812C153J1GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812C153J1GACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812C153J1GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812C153J1GACTU
Opis
CAP CER 0.015UF 100V C0GNP0 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812C153J1GACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)