C1812C145J5JLCTU
Numer produktu DigiKey
399-C1812C145J5JLCTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812C145J5JLCTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812C145J5JLCTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812C145J5JLCTU
Opis
CAP CER 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.4 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812C145J5JLCTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,232" (5,90mm)