C1812C145J5JLC7805
Numer produktu DigiKey
399-18887-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-18887-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-18887-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812C145J5JLC7805
Opis
CAP CER 1.4UF 50V U2J 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.4 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812C145J5JLC7805 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,232" (5,90mm)