C1812C142KZGLCAUTO | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C1812C142KZGLCAUTO |
Opis | CAP CER 1400PF 2.5KV C0G 1812 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 27 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1400 pF ±10% 2500V (2,5kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1812C142KZGLCAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL (w układzie stosu), wysokie napięcie |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1812 (4532 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,217" (5,50mm) |