C1812C105K5RAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1812C105K5RAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812C105K5RAC7210CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812C105K5RAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812C105K5RAC7210
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812C105K5RAC7210 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)