C1812C104KBRACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-15788-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-15788-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-15788-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812C104KBRACAUTO
Opis
CAP CER 0.1UF 630V X7R 1812
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812C104KBRACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,061" (1,55mm)