C1812C104JAGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-15931-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-15931-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-15931-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812C104JAGACAUTO
Opis
CAP CER 0.1UF 250V C0G/NP0 1812
Szczegółowy opis
0.1 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812C104JAGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)