C1812C103K5GAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1812C103K5GAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812C103K5GAC7210
Opis
CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1812C103K5GAC7210 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)