C1808X101JHRACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1808X101JHRACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1808X101JHRACTU
Opis
CAP CER 1808
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1808X101JHRACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,079" (4,70mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,069" (1,75mm)