C1808C561J5GALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Knowles Syfer
Udoskonalony
560 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1808C561J5GALTU
Numer produktu DigiKey
399-C1808C561J5GALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1808C561J5GALTU
Opis
CAP CER 560PF 50V NP0 1808
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1808C561J5GALTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,079" (4,70mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)