C1808C102JBGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-16768-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16768-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16768-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1808C102JBGACAUTO
Opis
CAP CER 1808 1NF 630V C0G 5%
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1808C102JBGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,079" (4,70mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,069" (1,75mm)