C1808C102JBGACAUTO | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C1808C102JBGACAUTO |
Opis | CAP CER 1808 1NF 630V C0G 5% |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1000 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1808C102JBGACAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL, wysokie napięcie |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1808 (4520 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,185" x 0,079" (4,70mm x 2,00mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,069" (1,75mm) |