C1210Y333KDRACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1210Y333KDRACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210Y333KDRACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210Y333KDRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210Y333KDRACAUTO
Opis
CAP CER 0.033UF 1KV X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210Y333KDRACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca, miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)