C1210Y333KDRACAUTO | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C1210Y333KDRACAUTO |
Opis | CAP CER 0.033UF 1KV X7R 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 99 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.033 µF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1210Y333KDRACAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Elektroda pływająca, miękkie zakończenie |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,110" (2,80mm) |