C1210X622G2GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1210X622G2GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210X622G2GACAUTO
Opis
CAP CER 1210 FF
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6200 pF ±2% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210X622G2GACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)