C1210X622F1HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C1210X622F1HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210X622F1HACAUTO
Opis
CAP CER 1210 6.2NF 100V ULTRA ST
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6200 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210X622F1HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)