C1210X272K1HACAUTO | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | C1210X272K1HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | C1210X272K1HACAUTO |
Opis | CAP CER 1210 2.7NF 100V ULTRA ST |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2700 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1210X272K1HACAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Prod. | Funkcje Miękkie zakończenie, wysoka temperatura |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,043" (1,10mm) |