C1210X226K8RACAUTO nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)