C1210X223KFRAC7800
Numer produktu DigiKey
399-C1210X223KFRAC7800TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210X223KFRAC7800CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C1210X223KFRAC7800
Opis
CAP CER 0.022UF 1.5KV X7R 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210X223KFRAC7800 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)