C1210X106K8NACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-17273-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-17273-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-17273-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210X106K8NACAUTO
Opis
CAP CER 10UF 10V X8L 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X8L 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210X106K8NACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)