C1210X104KCRACTU
Numer produktu DigiKey
399-6769-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-6769-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-6769-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210X104KCRACTU
Opis
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210X104KCRACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,091" (2,30mm)